-----


About: olta

Website
Profile

Posts by olta:

Rend dhe Ligj

"Djali im është beqar"- I moshuari: Bërtet dhe thyen sende

Vetvrasja me shumë mistere pas takimit më një burrë të panjohur në rrjetet sociale

SHBA vlerëson garën për BKH: I bazuar në merita

U shtir si Ardit Gjebrea në mesazh. I mori dy mijë euro biznesmenit me WhatsApp

Vrasja e ish-policit Santiago Malko, SPAK kërkon ndryshim akuze për "vrasësin"

Ka ndodhur

MSH: 7 humbje jete, 241 raste të reja, në 24 orët e fundit. Hapet Covid 3

Rudolf Marku, Poeti i parë Laureat shqiptar

Durrës, merr flakë makina e vëllait të Bujar Nishanit

Gjobiten 85 të rinj për maskat dhe 3 lokale

Transportonte lëndë drusore, procedohet penalisht shoferi në Berat