Episodi 6
Episodi 6


LIVE UPDATES

Tre të vdekur, 132 raste të reja dhe 95 të shëruar nga Covid-19 në 24 orë

  • 14:45

    Bllokimi “mban peng” transportin e udhëtarëve e mallrave

Problemi i “pasaportave të arta” të BE-së

Një pasaportë e BE-së  është një nga dokumentet më të dëshirueshme në planet. Bartësi i saj mund të jetojë dhe të punojë në 27 vende të ndryshme, të gjitha të begata dhe paqësore. Shumë kanë ushqim të...

21:47 - 28 Shtator

Kur flet ambasadorja Kim…

Plot një javë më parë, anëtarët e opozitës në Këshillin Politik do të harxhonin energji boshe për të bërë objekt diskutimi, jo një draft konkret, por një letër dërguar OSBE-ODIHR për të cilën PS-ja nuk kishte rënë asfare dakord. “PS sërish refuzoi që t’i drejtohemi OSBE/ODHIR, edhe pse ishim të gatshëm të vazhdonim derisa të gjendej një konsensus mbi çfarë do t’i çojmë ODHIR-it”,...

09:36 - 28 Shtator
03:08 - 28 Shtator
04:33 - 28 Shtator
12:34 - 29 Shtator
12:52 - 28 Shtator


Vendi ynë sot po ndikohet nga qendra me presioni të ulët atmosferik e cila po ndikon mot me reshje shiu dhe stuhi në orët e para të ditës, në orët e ardhshme reshjet do të mbeten prezent me intesitet më të ulët duke u kthyer sërish gjatë mbremjes. Temperaturat

23:03 - 28 Shtator
20:48 - 28 Shtator
19:36 - 28 Shtator

Forum në "SI"

Shtegu i ngushtë i zhvillimit

Disa këndvështrime ndryshe për ekonominë e të gjithëve

Forum

Programi i të djathtës pasuron edhe më shumë…

Nga Irena Beqiraj - Warren Buffet thotë “Ne jetojmë një luftë klasash, por është klasa ime, klasa e…

Nga: Gazeta Si

Forum

Na mungon ekonomia e dijes

Nga Irena Beqiraj -“Burimi i  vërtetë i pasurisë së një kombi  - mbështetet  në themelet e dijes ,…

Nga: Gazeta Si


16:46 - 28 Shtator
12:52 - 28 Shtator
12:23 - 28 Shtator
15:23 - 28 Shtator
11:58 - 28 Shtator
09:43 - 28 Shtator
15:03 - 28 Shtator
14:06 - 28 Shtator
13:36 - 28 Shtator
00:28 - 29 Shtator
15:15 - 28 Shtator
15:55 - 27 Shtator
Pse duhet të shqetësohemi për konfliktin Armeni-Azerbajxhan?
16:46 - 28 Shtator

Opozita në Kuvend do ta dërgojë në Kushtetuese propozimin e PS për hapjen e listave

Rama s’komenton draftin e opozitës: Të diskutohet në Këshill

Covid-19, baret mund të punojnë edhe brenda, pub-et, klubet e natës dhe diskot mbeten mbyllur

14:52 - 27 Shtator
17:39 - 26 Shtator
14:37 - 26 Shtator
12:53 - 28 Shtator
12:21 - 28 Shtator
12:21 - 28 Shtator