Hyr

Moti

Bien temperaturat, e premtja vazhdon me reshje shiu

16:22 - 10 Qershor

Moti do të jetë me kthjellime në zonën bregdetare dhe vranësira e me rrebeshe në mesditë. Të premten priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet, ndërsa në qarkun e Gjirokastrës priten reshje lokalisht…