Hyr

Media Galeri

Ceremonia e hapjes së Lojërave Olimpike të Tokios

14:17 - 23 Korrik

Me flakadanë të mëdhenj dhe fishekzjarrë shumë ngjyrëshe  ndriçojnë qiellin gjatë ceremonisë së hapjes së Lojërave Olimpike të Tokios. Në një stadium kombëtar pothuajse të zbrazët, pa asnjë energji tifozësh, shfaqja filloi me një…

Bota madhështore nënujore

12:16 - 23 Korrik

Art me çelik

11:30 - 22 Korrik

Një kartolinë nga Qerreti

13:57 - 21 Korrik

“Shezlongë” ndryshe…

11:14 - 21 Korrik

Skulptura me romane

11:30 - 20 Korrik