Hyr
    -----


About: suadela

Website
Profile

Posts by suadela:

Rend dhe Ligj

Dëshmitë e emigrantëve/ Trafiku i klandestinëve, shqiptarë, arabë, kosovarë dhe serbë bashkë në rrjete

Mbyllet Zaharia famëkeqe, nis transferimi i 319 të dënuarve të sëmurë drejt Shënkollit

Dyshime se shtëpia e monstrës që vrau 8-vjeçarin u dogj për të fshehur gjurmët

Caktohet trupa gjykuese në procesin ndaj Sajmir Tahirit, të tretin e zgjedh KLGJ-ja

“I ofroi 100 dollarë një shtetasi për vota”- SPAK çon në GJKKO kandidatin për deputet në zgjedhjet e 25 prillit

Ka ndodhur

Qindra makina bllokohen në ‘by-passin’ e Rrugës së Arbrit dy ditë para hapjes (Foto)

Po luante me biçikletë, 17-vjeçarja rrëzohet dhe ndërron jetë në Tiranë

Kushi njofton shkarkimin e mësuesit-pedofil nga shkolla: Hetim për përgjegjësit

Zjarr në ambientet e spitalit Covid 3 në QSUT, Manastirliu: Po hetohen të gjitha pistat

Aksidenti i eskortës së Sali Berishës, nisin hetimet për 24-vjeçarin nga Kosova