Hyr
    -----


About: mentor

Website
Profile

Posts by mentor:

Rend dhe Ligj

Frika nga hajdutët, nëna denoncon të dashurën e djalit për bizhuteritë

Biznesmeni i rremë bleu pajisje shtëpiake me mandat banke fals

“Burri im nuk punonte, i mbaja me para, lypja në rrugë”. Rrëfimi i gruas që e la për një tjetër

Si i fshehën paratë e vjedhura. Detaje të reja nga grabitja me sqepar në Tiranë

SPAK kërkon 2 vjet burg për Adriatik Llallën dhe 5 vite përjashtim nga funksionet publike

Ka ndodhur

Shembet galeria në minierën e Martaneshit, dyshohet për disa minatorë të bllokuar

Mashtronin qytetarët duke përfituar mijëra euro dhe para

11.700 doza të tjera Pfizer mbërrijnë në Shqipëri

Vaksina Pfizer miratohet për përdorim tek fëmijët që nga mosha 12 vjeç

Në kërkim për trafik droge, arrestohet 32-vjeçari dhe shoku i tij