Propozim i SI

Real Madrid prenoton pasardhësin e Kristiano Ronaldos te Porto

14:48 - 21 Tetor

Me golin e shënuar në Kupën e Portugalisë kundër Koimbroes, ai është bërë shënuesi më i ri në historinë e Portos. Fabio Silva është 17 vjeç dhe që tani është vënë në shënjestrën e…