-----


About: sabina

Website
Profile

Posts by sabina:

Rend dhe Ligj

I moshuari vjedh biçikletën: Isha i pirë, nuk jam hajdut

Hashashi hapur / Të rinjtë e fshehin në kuti shahu, picë, trup apo këpucë

"Më kërcënoi se do më hedhë bombën". Përdoruesi i drogës që dhunonte ish të dashurën

Pandemia nuk i ndal klandestinët-Agjenci nga Athina organizojnë trafikun

Ende vritesh për virgjërinë, pas një muaji martesë dhëndri kujtohet: Nuk ishte e virgjër

Ka ndodhur

Lëvizte me armë zjarri në makinë, arrestohet 31-vjeçari në Korçë

Vettingu në Polici, shkarkohet Besim Shabani

Përurimi i shtëpisë së Fishtës, policia shoqëron ish-deputetin Ndocaj

Për 12 orë, 120 gjoba për parkim të gabuar te “Myslym Shyri”

Ia bllokoi OFL, Gjykata i kthen automjetin e blinduar Lulzim Berishës