Hyr

Ngjarje

Nga aksidentet tragjike, arrestime për korrupsion dhe atentati mafioz, çfarë ndodhi në javën që lamë pas

10:59 - 15 Nëntor

Aksidente tragjike, arrestime për korrupsion, operacion kundër skemave për pastrimin e parave në shuma miliona euro dhe atentat mafioz me armë zjarri. Java që lamë pas ka qenë e mbingarkuar sa i takon ngjarjeve…