Lajme

Të shtëna me armë zjarri tek "Uji i Ftohtë" në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar të kenë ndodhur në qytetin e Vlorës, pikërisht tek zona e “Ujit të Ftohtë”.

Nuk raportohet për të plagosur. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka vendosur shiritin e skenës së krimit.

Raportohet se një person ka qëlluar me armë në ajër dhe është larguar.

 

Më Shumë