Moti

Dita nisi sërish me shi, bien temperaturat

10:30 - 13 Tetor

Dita e sotme do të dominohet nga mot me alternime vranësirash dhe reshje shiu me intensitet mesatar gjatë pjesës së parë të ditës, gradualisht pasdite reshjet do të humbasin intensitet. Temperaturat do të pësojnë…

Rinisin erërat dhe shiu

22:33 - 5 Tetor