Moti

Të shtunën diell deri në mesditë

22:38 - 2 Tetor

Këtë të shtunë vendi ynë po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të ngrohta mesdhetare . Moti do të jetë me diell në pjesë e parë të ditës, në mesditë do të shfaqen vranësira…

Rikthehet shiu dhe vranësirat

20:41 - 30 Shtator