Rend dhe Ligj

Aksident në Elbasan, të paktën dy të lënduar

Tri automjete janë përfshirë në një aksident me të paktën dy persona të lënduar.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Xibrakë në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd.
Nga përplasja, të tri automjetet kanë pësuar dëme materiale.

Shkak i aksidentit dyshohet parakalimi i gabuar i një auto-veture.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë