Futboll

Leo fjalëkalim i çdo adrese, Barcelona ka një sugjerim për dy tifozët


Tifozët e Barcelonës kanë mbërritur në Milano për të ndjekur ndeshjen e Champiosn League me Interin. Një episod i këndshëm ka ndodhur me dy prej tyre, të cilët mbanin një banderolë dedikuar yllit të katalanasve, Lionel Mesi.

“Leo, je fjalëkalimi i të gjitha adresave të mia në rrjetet sociale”. Ky është rrëfimi i dy tifozëve të Barcelonës në Milano. Një banderolë që është komentuar në një mënyrë shumë simpatike edhe nga vetë klubi katalanas nëpërmjet faqes në Tuiter. “Leo” ose “Messi” si fjalëkalim nuk është shumë i sigurt, ndaj dhe klubi spanjoll u ka bërë tifozëve një sugjerim.

Postimi i Barcelonës

“Për të evituar rrezikun e vjedhjes së sa fjalëkalimit tuaj, ai duhet të jetë minimalisht me 8 karaktere, duke përfshirë shkronja të mëdha, të vogla, numra dhe simbole. Për shembull, fjalëkalimi mund të ishte ky: LeoMessi10IsTheG.O.A.T!” Në këtë sugjerim të Barcelonës, “Goat” i referohet më të mirit të të gjitha kohërave.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë