Lajme

Vrasje e dyfishtë në Tiranë, i riu vret një vajzë, më pas qëllon dhe veten

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në zonën e ‘Don Boskos’, në kryeqytet. Mësohet se një djalë ka vrarë një vajzë përballë Kishës në 'Don Boskos' dhe më pas ka qëlluar edhe veten.

I riu ka ndërruar jetë në spital nga plagët e marra. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes së rëndë, por policia pritet të zbardhë shkaqet në vijim.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë