Lajme

Vlorë, gjendet një 34-vjeçar i pajetë në rrugë

Një 34-vjeçar është gjetur i vdekur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Vlorës.
Mësohet se 34-vjeçari është gjetur në lagjen “Kushtrim” të Vlorës.
Viktima është me inicialet K. D. dhe është dërguar në morgun e spitalit rajonal të qytetit të Vlorës ku pritet të zbardhen edhe shkaqet e vdekjes.
Në trupin e viktimës nuk raportohet për shenja dhune apo plagë të tjera.
Dyshohet se vdekja mund t’i ketë ardhur nga ndonjë arrest kardiak.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë