Lajme

Vlorë, e moshuara hidhet nga kati i tetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë, ku një 88-vjecare është hedhur nga kati i tetë i pallatit.

Bëhet fjalë për shtetasen me inicialet Y.H në lagjen “Lef Sallata”, e cila ka ndërruar jetë në vend.  

Ndërkohë ka nisur puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Dyshohet se e moshuara ishte në depresion dhe kishte probleme familjare.

Ngjarja ka tmerruar edhe banorët, të cilët janë mbledhur rreth trupit të pajetë.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë