Vende dhe Udhetime

Video – Një fundjavë në parajsën e tokës

Bora Bora është një ishull i vogël në jug të Paqësorit në veriperëndim të Tahitit. Ky vend është destinacioni i ëndrrave për këdo që adhuron plazhin dhe rërën e pastër.

Bora Bora është destinacioni turistik më popullor dhe ajo që e bën kaq të veçantë këtë vend, përveç ujit, kristal të pastër janë edhe resortet turistike të cilat ofrojnë pamje përrallore. Nëse nuk keni vendosur ku të kaloni fundjavën apo pushimet e verës, hidhni një sy videos më sipër.

 

Më Shumë