Ka ndodhur

Tjetër viktimë e Covid në moshë të re, humb betejën me sëmundjen 22 vjeçarja nga Kolonja

Këtë të shtunë nga Covid-19 është shënuar një tjetër viktimë në moshë të re në vend.

Një 22-vjeçarja nga Kolonja nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen. Euxhena Jorgji, kishte mbi një muaj që ishte shtruar në spitalin Infektiv, ndërsa ishte intubuar prej 1 jave.

Ajo studionte në Tiranë për Financë dhe kishte sëmundje bashkëshoqëruese.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë