Lajme

Të shtëna me armë pranë Katedrales së Lezhës, plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri në Lezhë. Ardjan Kola është personi që ka mbetur i plagosur pranë Katedrales së Lezhës, pasi drejt tij është qëlluar me armë zjarri nga një makinë në ecje. Kola ka marrë plagë në të dyja këmbët.

Policia e Lezhës ndodhet në vendin e ngjarjes, por për momentin nuk ka një informacion të detajuar në lidhje me këtë ngjarje. I plagosuri është transportuar për në spitalin e Lezhës, ku është duke marrë trajtimin mjekësor. Ende nuk bëhen të ditura rrethanat dhe policia është duke punuar për zbardhjen e ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë