Trend

Rroba banjet më “cool” që ju duhen për këtë verë buzë detit

Edhe pak muaj na kanë ngelur nga pushimet verore dhe plazhi. Asgjë nuk mund t’ju frymëzojë më shumë për pushime të paharrueshme, sesa një palë rroba banje perfekte.

Tendencat e kësaj vere për rrobat e banjës janë prezantuar dhe janë shumë cool.

Trendi i ri në disa nga modelet më të veçanta të këtij koleksioni dhe që do t’i japë ëmbëlsi pamjes suaj, janë pikërisht fjongot.

Jeni në dilemë se çfarë duhet të zgjidhni? Hidhni një sy trendeve më të reja.

 

Më Shumë