Trend

Si u maskuan yjet në këtë Halloween

Vit pas viti yjet e famshëm i bashkohen festës së Halloweenit, duke na befasuar kështu me zgjedhjen e kostumit të tyre në mbrëmjen që i’u dedikohet shpirtrave të vdekur.

Disa nga artistë të famshëm e kanë bërë tashmë zgjedhjen e tyre për këtë festë, paparacët kanë shkrepur foto të disa personazheve të njohur të cilët kanë dalë të maskuar për të festuar Halloweenin.

Më poshtë mund të shihni zgjedhjet që kanë bërë yjet e njohura për këtë festë.


Nina Dobrev

Zoe Kravitz

Rande Gerber dhe Cindy Crawford

Sarah Hyland dhe Wells Adams 

George Clooney, Rande Gerber dhe Cindy Crawford 

Kendall Jenner

Paris Hilton 

Ross Butler dhe Noah Centineo

Steve Aoki dhe Nicole Zimmermann

Joey Fatone dhe Izabel Araujo
Rita Ora

Halsey

Olivia Munn 

Harry Styles 

Camila Mendes dhe Lili Reinhart

Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë