Lajme

Shpërndanin heroinë, arrestohen 3 persona në Korçë

Policia e Korçës ka ndaluar tre persona, të cilët shpërndanin droga të forta të llojit heroinë në qytetin e Korçës.

Gjatë kontrollit të policisë në aktivitetet në tyre janë shpërndarë 13.2 gr Heroinë dhe një peshore.

Janë vënë në pranga shtetasit Julian Gega (Mingo), 39 vjeç; Mikel Mingo, 24 vjeç, dhe Mondi Mingo, 42 vjeç, të tre banues në Korçë.

Arrestimi i tyre është bërë në bizneset respektive ku është gjetur edhe lënda e ndaluar.

Më Shumë