Lajme

Shkrumbohet nga flakët makina Land Rover në Maliq

Orët e para të ditës së sotme një makinë është shkrumbuar nga zjarri në fshatin Lozhan i ri në Maliq.

Mësohet se mjeti tip Land Rover ka marrë flakë rreth orës 3 të mëngjesit dhe brenda pak minutash është shkrumbuar i gjithë. Makina ishte në pronësi të Selman Braçellarit, i cili ka deklaruar se nuk është i përfshirë ndonjë konflikt.

Për momentin rrethanat dhe motivet e kësaj ngjarje janë ende të paqarta, teksa policia po punon për zbardhjen e saj.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë