Lajme

Sherr me karrige në një lokal në Pogradec, një i lënduar

Në një lokal në qendër të Pogradecit ka plasur sherri me karrige dhe shishe pas një konflikti të çastit.

Në sherrin e dhunshëm u përfshinë disa persona ku një prej tyre mbeti i plagosur rëndë.

Është proceduar në gjendje të lirë autori i plagosjes.

Më Shumë