Lajme

Shembet muri në kabinën elektrike, vdes punëtori

Gjatë mbrëmjes së të enjtes një punonjës ka humbur jetën për shkak të shembjes së murit, brenda kabinës elektrike viktima me inicialet P.M ishte 41 vjeç dhe nuk u ka rezistuar dot
plagëve të marra .
Nën arrest eshte vënë shtetasi E.Ç 37 vjeç për akuzën penale "Shkelja e rregullave të mbrotjes punë''.
Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit për veprime të mëtejshme ndërkohë që policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë