Trend

Sandalet që na sugjeron Jennifer Aniston

Të gjithë i duam këpucët, por femrat veçanërisht nuk kursehen kur vjen puna tek këpucët, e kush mund ta mohojë këtë?

Për të gjitha vajzat e fiksuar pas trendeve të reja,  ju informojmë se trendi i para disa viteve po kthehet sërish në modë, takat ortopedike. Nëse jeni mësuar të ndiqni yjet e famshëm të hoollywod-it për t’u  informuar mbi tendencat e reja, atëherë mund t’i referoheni stilit të aktores së famshme Jennifer Aniston.

Ylli i kinematografisë botërore është fanse e markës Soludos. Aktorja shpesh herë shfaqet në rrugët e NY e veshur pikërisht më këpucët e kësaj marke.

Së fundi aktorja 49 vjeçare  ndodhet në Itali së bashku me David Williams dhe Adam Sandler, ku po xhiron një spot  pikërisht për këtë markë.   Fotot e publikuara të aktores, shfaqin yllin e filmave hollivudian , në formë dhe mjaft me stil që përshtat edhe me sandalet verore të cilat ajo po reklamon.

Praktike të lehta dhe mjaft të bukura sandalet Espadrille  janë  përsosura për  këtë sezon, kështu që nëse ende nuk i keni blerë një palë të tilla, frymëzohuni nga Aniston.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë