Lajme

Ruçi, i vetmi socialist në festën e LSI

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, duket se ishte i vetmi socialist i ftuar në ceremoninë e 15 vjetorit të LSI-së.

I ftuar nga kryetarja e LSI-së, znj. Monika Kryemadhi, ai mori pjesë në mbrëmjen e sotme në festën e pëvjetorit të themelimit të kësaj partie, duke habitur jo pak të pranishëm.

Në ceremoni merrnin pjesë drejtues dhe anëtarë të LSI dhe të partive të tjera politike të opozitës, përfaqësues të trupit diplomatik si edhe përfaqësues të jetës kulturore, sipërmarrjes, shoqërisë civile dhe medias.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë