Lajme

Rrufe në Shkodër, një i vdekur dhe dy të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Suka të Shkodrës, ku rrufeja ka lënduar tre persona. Personat e lënduar janë dërguar me urgjencë në spital.

Sipas të dhënave të para, njëri prej tyre ka ndërruar jetë.

Dy personat e tjerë po marrin ndihmën mjekësore.

Gjithashtu mësohet se të tre janë pjesëtarë të një familjeje.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë