Lajme

Rama publikon fotot e Stadiumit të ri Kombëtar: U kry

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në “Facebook” ka publikuar fotografi të stadiumit të ri Kombëtar.
“Air Albania Stadium” duket se ka marrë edhe dorën e fundit të përgatitjeve, ndërkohë është kryeministri Rama që shkruan: “U Krye”.
Ndërsa shton se atë do ta gëzojnë brezat.
Kreu i qeverisë shkrimin e shoqëron edhe me 5 yje, krahas flamurit shqiptar, topit të futbollit dhe një ikone në formën e shqiponjës me duar.

https://www.facebook.com/edirama.al/posts/10157164637111523?__xts__[0]=68.ARAlb79c33jn6PvzNyUUKtxrKkkFmO5mQPqxG1M6Mch3CnUmfNklxkuoz74ql1Kr-esdPQUrBDm8vEavOJGEi_qnu9luQOPqwnNDXZ5ivbbEPm4lN_BZn6K37bfZ98J89TEMxU0ZBdq6niZQf-xKUE_bEGFziBQeHA__wvBk2kJXogiHr5iSRktQm7szRzvYD2fXectk0T06LqLhj_YJ7l3LD7zObZQpDKDjWo3Xa8JWcofBrwfvBolZ_6TEXxMcIW_U9LqrkkGpKIz498KhohaBQQQYUUtp08_5DkBhFzUdsXtG1nwDiHa7hoZgbnZOqS768XamrKIFidDr9pKp&__tn__=-R


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë