Jete & Stil

Postimet më të bukura në instagram këtë javë

Modelet e flokëve të kapur dekoruan faqet e Instagramit gjatë javës që lamë pas. Alicia Keys ishte “gati për t’u nisur” me një gërshet tepër të gjatë të zbukuruar me bizhuteri të vogla ndërsa Zazie Beetz surprizoi me flokët e kapur në topuza të vegjël. Më pas, Rina Sawayama dukej si një mbretëreshë gati për një konkurs bukurie me flokët me onde gjysmë të lëshuar e gjysmë të kapur, buzë në ngjyrë korali dhe një hije të verdhë rreth syve.

Salem Mitchell provoi ti lyente sytë e saj me pudër me shkëlqim dhe u kujtoi ndjekësve të saj se sytë me shkëlqim janë qef dhe duken bukur deri në momentin kur i mbyll.

Duke treguar ngjyra plot jetë, modelja Anok Yai provoi një penel rozë ndërkohë që Raveena shkëlqeu me sytë e saj të lyer me ngjyrë të verdhë dhe faqe dhe buzë në ngjyrë trëndafili.

Dhe ndërkohë që vjeshta po afrohet me shpejtësi, disa muza bukurie si Mariah Carey dhe Ashley Graham po i kalojnë ditët e fundit të verës në ujë dhe po shkëlqejnë.

View this post on Instagram

a glossy eye is all fun and games until you blink

A post shared by SALEM (@salemmitchell) on

View this post on Instagram

💋🐬 #dolphinacademycuracao

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

View this post on Instagram

staycation❣️

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

View this post on Instagram

💞

A post shared by ROSALÍA (@rosalia.vt) on

View this post on Instagram

GOOD MORNING NYC🍎✨

A post shared by Rickey Thompson (@rickeythompson) on

View this post on Instagram

Sunday’s in @aloyoga 🕉

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on

 

Më Shumë