Vende dhe Udhetime

Plazhet nga Vlora në Dhërmi, aventurat e ujit dhe ajrit (FOTO)

Duke filluar nga Vlora, të gjitha plazhet e tjera në detin Jon këtë fillim muaji gushti kanë qenë të tejmbushura me pushues.

Gazeta Si ka udhëtuar drejt Jugut dhe ka vëzhguar disa nga plazhet me më shumë pushues, ku ndër më të pëlqyerat janë ato të Dhërmiut, Llamanit dhe Palasës.

Por një tjetër pikë shumë e pëlqyer për foto dhe soditur pamjen e detit është e qafa e Llogarasë.

Dita e sotme përveç plazhit, ka qenë shumë e mirë edhe për të apasionuarit pas sporteve të ujit dhe atyre që dëshironin të guxonin për të fluturuar me parashutë nga Maja e Llogarasë.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë