Lajme

Përplas fëmijën në Elbasan, arrestohet autori

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 37-vjeçar, pasi ka aksidentuar një fëmijë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh dhe fëmija me inicialet A.S është dërguar në spital. Fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në pranga ka rënë shtetasi Besim Vreto, banues në Tiranë, i cili ka qenë duke lëvizur me mjetin e tij tip ‘Benz’, teksa ka përplasur fëmijën 8 vjeç.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë