Ka ndodhur

Përdhunoi nxënësen 15-vjeçare, nis procesi gjyqësor për Abaz Dokun

Nis procesi gjyqësor për rojën e shkollës në Babrru të Tiranës, Abaz Doku, i cili akuzohet se përdhunoi një nxënëse 15-vjeçare.

Procesi gjyqësor ka nisur gjithashtu edhe për Klajdi Pocin dhe dy të miturit, të përfshirë në ngjarjen e rëndë.

Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën për gjykim të shkurtuar për katër të pandehurit.
Ndërkohë, në seancën e radhës pritet që të jepen konkluzionet e prokurorisë.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë