Lajme

Pas vrasjes së çiftit, Policia e Shkodrës arreston 3 persona

Policia e Shkodrës po vijon kontrollet pas vrasjes së çiftit Boran Berçana dhe Silvi Ndoci. Gjatë aksionit të fundit, janë gjetur armë e një sasi kanabisi.

Arrestohen 3 persona me armë zjarri në një pikë bastesh në Vaun e Dejës.

Policia ka sekuestruar 3 armë zjarri (një automatik dhe dy pistoleta) dhe sasi lëndësh narkotike, Cannabis Sativa.  Në pranga ranë shtetasit Enduel Bajraktari, Mirjan Ndoj dhe Marisjen Gjoka.

Dyshohet se të arrestuarit janë autorë të disa veprave kriminale.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë