Lajme

Ngacmoi 18-vjeçaren e goditi policen

Arrestohet në flagrancë: Mirjan Dedja,36-vjeç, banues në lagjen “Viserion Xhuvani”. Arrestimi i tij u bë, pasi personi i lartpërmendur dyshohet se në lagjen “28 Nëntori”, ka ngacmuar seksualisht A.E., 18 vjeçe banuese në Elbasan, dhe më pas për shkak të detyrës, ka goditur një punonjëse të policisë.

Ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprat penale “Vepra të turpshme”, “Goditjet për shkak të detyrës”.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë