Lajme

Në pranga tre durrsakë, dyshohen për vjedhje

Policia e Durrësit ka vënë në pranga tre persona mëngjesin e ditës së sotme.

Sipas policisë tre shtetasit me iniciale J.P, E.P, dhe Q.R, dyshohen për vjedhjen e një makine dhe dy bizneseve.

Policia ka bërë të ditur se shtetasit J.P dhe E.P dyshohen për vjedhjen e dy bizneseve në qytetin e Durrësit.

Ndërsa shtetasi me iniciale Q.R, dyshohet si autor për vjedhjen e një mjeti tip “Benz”.

 

Më Shumë