Lajme

Ndihmonin në kalimin e kufirit, në pranga dy persona në Lezhë

 Arrestohen dy persona në Lezhë, si të dyshuar për dhënien ndihmë në kalimin e kufirit.

Në pranga besnik Gjoka, 46 vjeç banues në Shëngjin si dhe Valentino Ndoci, 48 vjeç, banues në Pukë.   

Gjoka e Ndoci ndihmuan në kalimin ilegal të kufirit 7 shtetas të huaj. Të dy akuzohen për “Ndihmë për kalim ilegal të kufirit”.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë