Lajme

Merr flakë skafi në Borsh, panik te pushuesit (VIDEO)

Një skaf i vogël është përfshirë nga flakët sot pranë plazhit të Borshit.

Për fat të mirë të gjithë pushuesit që ishin duke shëtitur me këtë skaf janë hedhur në ujë, duke shpëtuar pa marrë lëndime.

Nuk bëhen të ditura shkaqet e kësaj ngjarje dhe motivi i zjarrit në mjetin e ujit.

Ngjarja tërhoqi vëmendjen e të gjithë pushuesve në plazhin e Borshit, të cilët për disa momente patën edhe ndjenja frike, por që situata u mbajt nën kontroll.

 

Më Shumë