Ka ndodhur

Merr flakë një apartament në zonën e Freskut në Tiranë

Një apartament ka marrë flakë pak më parë në zonën e Freskut në Tiranë.

Mësohet se nga zjarri ka dëme materiale dhe i gjithë pallati është rrethuar nga tymi.

Nuk dihet deri më tani se cili është shkaku i zjarrit.

Dy zjarrfikëse janë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë