Futboll

Mbushet Milani, 3 lojtarë lënë karantinën dhe janë gati për Piolin

Lajme të mira për Milanin dhe trajnerin Pioli ditën e prezantimit të Mario Manxhukiç. Tre lojtarë janë gati për ndeshjen me Atalantën, pasi kanë rezultuar negativë në testin e fundit.

Dëshironi të VAZHDONI Së lexUARi artikullin?

Abonohu tani, është falas!


Më Shumë