Lajme

Makina përplaset me bordurën, humb jetën këngëtari në Durrës

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Shkozet-Plepa në Durrës.
Paraprakisht mësohet se një makinë tip “Renault” ka dalë nga rruga dhe është përplasur më pas me bordurën dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi Erjon Beli, 30 vjeç.
Viktima ishte nga qyteti i Kavajës dhe punonte si këngëtar në një lokal nate.
Në momentin që ka ndodhur aksidenti, i riu dyshohet se po fliste Live me kamer në celular me një person tjetër.
Kjo është pista kryesore ku policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë