Lajme

Lezhë, plagoset me armë zjarri 27-vjeçari

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:05 pranë tregut të qytetit.
Policia bën me dije se i plagosur ka mbetur një 27-vjeçari Saimir Nikolla, banues në Ishull Lezhë.
I riu është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë për ndihmë mjekësore.
Ndërkaq, Policia ka ngritur pika kontrolli si dhe po bën krehjen e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.
Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë