Jete & Stil

Kush u vesh më bukur në ‘VMA Awards 2019’

Mirësevini në MTV VMA Awards, ku veshjet që kërkojnë guxim, flokët e fryra dhe stilet e ndryshme asnjëherë nuk mund të zhgënjejnë. Në Newark, New Jersey disa nga emrat më të mirë të muzikës mbushën qendrën Prudential. Këngëtarja Lizzo mbante veshur një fustan të kuq të frymëzuar nga vitet '60 duke e shoqëruar me një shall me pupla, ndërkohë që Taylor Swift kishte zgjedhur një miksim ngjyrash, flokët me baluke dhe buzë të kuqe.

Duke filluar që nga Bishop Briggs e deri tek shkëlqimi i motrave supermodele Bella dhe Gigi Hadid, më poshtë janë veshjet më të mira të VMA Awards 2019.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë