Trend

Kush u vesh më bukur në tapetin lejla të Emmy Awards 2019

Epoka e re e artë e televizionit ka krijuar një pasuri me yjet e rinj të ekranit të vogël dhe tapetin e kuq. Mbrëmë në ceremoninë e Emmy Awards 2019, arritjet e tyre në të dyja këto i mbajti njerëzit të mbërthyer pas ekranit. Kjo ishte një natë mbi magjinë, lumturinë dhe zgjuarsinë. Gwendoline Christie u shfaq si perëndesha e “Game of Thrones” në një fustan fantastik të markës Gucci, ndërsa Emilia Clarke e provoi edhe njëherë se e meriton titullin mbretëreshë me një fustan nga Valentino. Por, kishte edhe yje që kishin zgjedhur një look më minimalist si Patricia Arquette dhe Sophie Turner, duke provuar se më pak mund të jetë më shumë në evente të mëdha. Zoe Kazan i vuri vulën veshjeve të mbrëmjes me fustanin e saj i cili kishte një fjongo tepër të madhe e cila i shtoi ceremonisë pak fantazi.

Këto veshje të çonin në një dimension tjetër dhe fituan disa fitore reale dhe befasuese përpara se të shpalleshin çmimet e para.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë