Ka ndodhur

Kurbin, i moshuari vetëvritet me armë gjahu në shtëpi

Një i moshuar është gjetur i vdekur në banesën e tij paraditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Milot, teksa dyshohet se 77-vjeçari është vetëvrarë me armë gjahu.

Policia thotë se ditën e sotme, rreth orës 10 :40, në Fushë-Milot, Kurbin, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi T.K., 77 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë