Lajme

Krujë, gjendet një person i shkrumbuar brenda një automjeti të djegur

Një shtetas ende i paidentifikuar është gjendur i shkrumbuar brenda një automjeti të djegur në Derven të Fushë Krujës. Kanë qenë banorët e zonës që kanë njoftuar forcat e policisë, pasi kanë vënë re automjetin e djegur. Viktima i seksit mashkull është gjetur i shkrumbuar brenda automjetit tip “Volkswagen”, ndërkohë që kanë nisur hetimet nga Policia e Durrësit, Prokuroria e Krujës dhe Sektori i Krimeve të Rënda.

Në lidhje me ngjarjen Policia e Durrësit njoftoi se viktima dhe makina u gjetën në fundin e një toke bujqësore.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë