Lajme

Korçë, kapen 500 gramë heroinë

500 gramë heroinë janë gjetur nga Policia e Korcës. Operacioni është zhvilluar në qendër të qytetit dhe pasi sekuestrohet sasia e heroinës, aksioni i Policisë është finalizuar me arrestimin e 4 personave. 3 prej të cilëve shitës dhe një blerës. Ndërkohë po punohet për kapjen e personave të tretë që dyshohet se janë të përfshirë në rrjetin e shpërndarjes së heroinës.

Ende nuk janë raportuar të dhëna mbi identitetin e të arrestuarve.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë