Lajme

Korçë, e moshuara gjendet në banesë dy javë pasi kishte ndërruar jetë

Një 63-vjeçare është gjetur e pajetë nga fqinjët e saj në qytetin e Korçës.

Nga informacionet e para ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 12 të qytetit, teksa 65-vjeçarja me inicialet N.P është gjetur nga fqinjët në banesën e saj, dy javë pasi kishte ndërruar jetë.

Fqinjët kanë lajmëruar menjëherë policinë, e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Ende nuk dihet shkaku i vdekjes së saj, por mendohet se vdekja e 65-vjeçares ka ardhur për shkaqe natyrale, pasi nuk janë konstatuar shenja dhune.  


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë