Lajme

Ishte shpallur në kërkim për shpërdorim detyre, kapet 48- vjeçari në Shkodër

Policia e Shkodrës ka ndaluar një shtetas, i cili ishte i shpallur në kërkim për shpërdorim detyre.
Policia bën me dije se është vënë në pranga shtetasi Ardian Loci, 48 vjeç, banues në lagjen “Skenderbeg”, Shkodër.
Kapja dhe ndalimi i tij është bërë pasi Gjykata e Apelit Shkodër më 21 qershor të këtij viti e ka dënuar me 1 vit e 10 muaj burg, për veprën penale “Shpërdorimi i detyrës”.
Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprime të mëtejshme.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë